Скандално видео, разпространено от “Ловците” и “Цанов-напред и нагоре”, разкрива как общинският съветник от Враца Венелин Петров иска да прави секс с 13-годишна.

Петров е попаднал в мрежите на тийнейджърка – ловец на педофили.

Във видеото, направено със скрита камера, се вижда как общинският съветник прави опити да зариби 13-годишно дете. Чатовете между двамата също са публикувани.

Видеото със заглавие “Малка съм, чичо!” бе публикувано вчера и се разпространи светкавично в социалната мрежа.

В него са показани 7 случаи, като първото място е отредено именно на Венелин Петров.

Припомняме, че той е бизнесмен, агент от ДС и два мандата общински съветник, като последният е от „Земеделски народен съюз“.

Гнусният случай изисква незабавна реакция от страна на ОбС – Враца, както и от Явор Хайтов.

“Зов нюз” призовава общинските съветници от Враца, ако Венелин Петров не си подаде сам оставката, заради бруталното видео, да обявят бойкот и да не влизат на общинска сесия заедно с него.

Петров се промотира: “Сексът е много по-хубав, когато е с опитен мъж…”

ВИДЕО: