Представител на “Продължаваме Промяната” е бил заплашен с физическа саморазправа от представители на Секционни избирателни комисии, в СУ “Никола Войводов” във Враца, намиращо се в ж.к. „Дъбника“.

la toscana vratsa

Поводът е бил отправена забележка от страна на доброволеца на “Продължаваме Промяната” към членовете на комисиите за това, че прибират тъмните стаички преди края на изборния ден.

Членове на всички СИК от третия етаж на училището се почувствали подразнени от забележката, започнали саморазправа със заплахи за физическо насилие с представителя на политическата партия.

От “Продължаваме Промяната” са подали сигнал на 112, както и са сигнализирали Районната избирателна комисия, която обаче намери жалбата за неоснователна.

Снимката е илюстративна.