петък, 21 август 2026 г.

други новини

Прочети още

Европейският и световен медалист по класическа борба Огнян Бургазов ще изведе Преслава на сцената в Оряхово

Европейският и световен медалист по класическа борба Огнян Бургазов ще изведе Преслава на сцената в Оряхово тази събота, 22 август.

Специалният момент ще бъде част от програмата на Панаирни дни – Оряхово 2026. Именитият български борец ще представи Преслава пред публиката на площад „Дико Илиев“, непосредствено преди началото на нейния концерт.

Така в съботната вечер на една сцена ще се срещнат спортът и музиката – европейският и световен медалист Огнян Бургазов и една от най-популярните български изпълнителки.

Концертът на Преслава започва в 21:00 часа на площад „Дико Илиев“.

Преди него, от 19:30 часа, публиката ще може да проследи втората вечер от юбилейните XXX Празници на духовите оркестри.