Кандидатът за кмет на село Манастирище, Община Хайредин – Георги Георгиев, откри предизборната си кампания. На събрание в събота претендентът за кмет представи и кандидатурите на съмишленици, намерили място в листа с №2, издигната от Земеделски народен съюз, за общински съветници.

„Знаете кой съм и какво мога. Виждате, че през последните 4 години нищо добро не се случи в Манастирище. Затова днес се явявам пред Вас, за да поискам подкрепата Ви“, каза Георгиев.

monsieur bobo vratsa

Той беше подкрепен от Явор Хайтов от ръководството на ЗНС. „Няма по-добър избор за кмет на Манастирище от Георги. Той е сърцат и обича родното си място. Идете у дома и говорете с Вашите близки, кажете на приятели и познати – важно е да се гласува с №2 и за кмет на Манастирище, но и за общински съветници, за да може избраният от Вас кмет Георги Георгиев да може реално да свърши работата, за която сте го избрали“, призова бившият заместник-председател на Народното събрание.

Вижте хората от листата на ЗНС:

Георги Георгиев

Цветан Кюковски

Християн Ивов

Бано Върбанов

Зоя Михайлова

Теодора Васова

Светлин Горанов

Борислав Коцев

Николай Николов

Подкрепете с №2 на изборите на 29 октомври!

 

Купуването и продаването на гласове е престъпление.