2-годишно дете падна от третия етаж на болница.
Инцидентът е станал след 12 часа днес. По информация на БНР детето е паднало от прозореца на родилното отделение в болница „Света Анна“ във Варна.
То е настанено в хирургично отделение с тежка черепно-мозъчна травма. Информацията е потвърдена от пресслужбата на болницата.




