Ръководството на Държавно предприятие „Радиоактивни отпадъци“ отправя великденски пожелания към всички свои служители, партньори и приятели:
Честито Воскресение Христово! Светлина в душите, чистота в намеренията, доброта във всяко общуване и мир в домовете!




