Студът остави берковчани без вода.
От ВиК-Берковица съобщават, че поради ниските температури и заледявания на водохващанията е нарушено водоснабдяването. Поръчани са количества вода от Среченска бара. Екипите на ВиК размразяват водохващанията. Очаква се нормализиране на водоподаването в града в ранния следобед, днес.
ВиК-Берковица поднася своите извинения на жителите и гостите на града за причиненото неудобство.
Снимка: mediapool.bg /илюстративна/




