До края на следващата седмица и в Монтана ще пристигнат първите ваксини срещу коронавирус. Първи ще бъдат ваксинирани желаещите лекари, медедицински сестри и помощен персонал. Очаква се преди това РЗИ да получи и специален нискотемпературен фризер за съхранение на ваксините, пише Новините от Монтана. Девет са потвърдените случаи на коронавирус в областта през последното денонощие. 108 са хоспитализираните пациенти в болници в региона и страната, 3 са починали през последните два дни. 502 са активните случаи на COVID-19 в област Монтана, 184 са починали, 1 902 са излекувани.
Главен редактор:
Мария Димитрова – maria.dimitrova@alpiko.net
Редакционен екип:
Деница Първанова – news@zovnews.com
Copyright © 2009 Alpiko Publishing. All Rights Reserved. Всички публикувани текстове и изображения са под закрила на „Закона за авторското право и сродните им права“. Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение е забранено.




