Още по обяд на празничния осми март, полицаите засекли пиян шофьор да джитка с „Рено Меган“ на пътя между Враца и Косталево.
Униформените спрели колата и тествали за употреба на алкохол шофьора – К.К., жител на с. Косталево. Дрегерът отчел над 1,2 промила алкохол в издишания въздух.
На водача е съставен акт по Закона за движението по пътищата и му е издаден талон за медицинско изследване. К.К. е съпроводен до ЦСМП-Враца, където е дал кръв за лабораторен анализ.
Нарушителят е задържан в РУ-Враца за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.




