Пиян шофьор не се притеснил от студа и леда и въпреки количеството алкохол, което поел, седнал да кара. При това 29-годишният П. П. от Враца го направил рано сутринта в събота. Спрян бил от полицейски патрул около 08:00 часа в Нефела докато въртял волана на „Фолксваген – Пасат“. Явно водачът или още не бил изтрезнял, или здравата се натряскал още сутринта, защото дрегерът показал сериозните 2.02 промила, което по принцип отговаря на повече от половин бутилка концентриран алкохол. Наложило се да изтрезнява в ареста, където незабавно бил прибран, а по случая е образувано бързо производство.
Главен редактор:
Мария Димитрова – maria.dimitrova@alpiko.net
Редакционен екип:
Деница Първанова – news@zovnews.com
Copyright © 2009 Alpiko Publishing. All Rights Reserved. Всички публикувани текстове и изображения са под закрила на „Закона за авторското право и сродните им права“. Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение е забранено.




