четвъртък, 25 юни 2026 г.

други новини

Прочети още

Прокурор става обвиняем. Нападнал и бил жена

Обвинение предстои да бъде повдигнато на прокурор, който се нахвърлил върху жена и я набил.

По повод подаден сигнал на телефон 112 вчера

вече е започнало  досъдебно производство за извършени хулигански действия, отличаващи се с изключителен цинизъм,

съобщават от прокуратурата. Престъплението е квалифицирано по чл. 325 ал.2 от НК.

До момента е било установено, че на 12.06.2019 г., на паркинг в Самоков прокурор в местната Района прокуратура е извършил хулигански действия и нанесъл побой на свидетелката Д.Г.

Пострадалата е настанена в лечебно заведение.

Към настоящия момент са извършени първоначалните процесуално-следствени действия и разследването по случая продължава.

То се провежда от следовател при СО-СГП под надзора на Софийска градска прокуратура.

Магистратът е призован на 17.06.2019 г. за привличане към наказателна отговорност и разпит в качеството на обвиняем, уточняват от държавното обвинение.