сряда, 24 юни 2026 г.

други новини

Прочети още

Дете падна от прозорец на болница

2-годишно дете падна от третия етаж на болница.

Инцидентът е станал след 12 часа днес. По информация на БНР детето е паднало от прозореца на родилното отделение в болница „Света Анна“ във Варна.

То е настанено в хирургично отделение с тежка черепно-мозъчна травма. Информацията е потвърдена от пресслужбата на болницата.