Site icon Zov News – Новините от Северозападна България

В Берковица останаха без вода заради студа

Студът остави берковчани без вода.

От ВиК-Берковица  съобщават, че поради ниските температури и заледявания на водохващанията е нарушено водоснабдяването. Поръчани са количества вода от Среченска бара. Екипите на ВиК размразяват водохващанията. Очаква се нормализиране на водоподаването в града в ранния следобед, днес.

ВиК-Берковица поднася своите извинения на жителите и гостите на града за причиненото неудобство.

Снимка: mediapool.bg /илюстративна/

Exit mobile version