Site icon Zov News – Новините от Северозападна България

Общинският щаб за борба с COVID-19 възстановява работа

Заради повишения брой на заразените с COVID-19 в област Враца, общинският щаб за борба с коронавируса възобновява работа.

По последни данни през изминалото денонощие област Враца е с най-много заразени, на 100 000 души в страната – 28.

Започват масови проверки за спазване на всички действащи противоепидемични мерки.

Засега училищата и детските градини продължават да работят.

Exit mobile version